basketball
05 دی 1401 - 09:19

عکس رکوردشکنی مسی در اینستاگرام چگونه شکار شد؟

عکاس انگلیسی درباره نحوه شکار عکس معروف مسی با جام جهانی که رکورد تعداد لایک در اینستاگرام را شکست، توضیح داد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از Bild؛ لیونل مسی پس از پایان مراسم جشن قهرمانی در جام جهانی 2022 در قطر در صفحه اینستاگرامش عکسی را منتشر کرد که رکورد تعداد لایک‌ این شبکه اجتماعی را شکست. شاون بوتریل، عکاس انگلیسی این صحنه زیبا را شکار کرده بود.

شاون بوتریل گفت: مسی بعد از مراسم مدت زیادی با خانواده‌اش نشست. او در نهایت برخاست و به هوادارانی که نام او را فریاد می‌زدند، نزدیک شد، بنابراین من در دروازه مقابل یک بیلبورد با هواداران آرژانتینی منتظر ماندم. بعد همه چیز خیلی سریع اتفاق افتاد. مسی زیر دروازه شیرجه زد و ناگهان خودش را درست مقابل من دید، روی شانه‌های هم‌تیمی پیشین خود یعنی سرخیو آگوئرو بود.

این عکاس انگلیسی افزود: رکورد 72 میلیون لایک دیوانه کننده است. این بیشتر از جمعیت انگلستان است. عملکرد مسی در رسانه‌های اجتماعی متفکرانه است، زیرا وقتی فقط او و جام قابل مشاهده هستند، تصویر اهمیت بیشتری دارد اما من نسخه اصلی را با زاویه بازتر، بیشتر دوست دارم، زیرا فضای بیشتری دارد، با هرج و مرج اطرافش، چهره‌هایی که با هیبت به آن نگاه می‌کنند و افرادی که از آن با تلفن‌های‌شان فیلم می‌گیرند.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
شناسه خبر: 934804