basketball
14 مرداد 1401 - 14:52

امام جمعه موقت ورامین: رسالت خبرنگار به دلیل میان مردم ومسئولان بودن بسیار خطیر است

ورامین- ایرنا- امام جمعه موقت شهرستان ورامین با گرامیداشت یاد و خاطره خبرنگار شهید صارمی و فرا رسیدن ۱۷ مرداد روز خبرنگار گفت: رسالت خبرنگار به عنوان حلقه واسط میان مردم و مسئولان و انعکاس دهنده خواسته‌های به حق و منطقی مردم، بسیار خطیر است.

به گزارش خبرنگار ایرنا، حجت الاسلام سیدمحسن محمودی در خطبه‌های این هفته نماز جمعه ورامین با اشاره به سیل اخیر کشور به ویژه در مناطقی مانند فیروزکوه و امامزاده داود (ع) و تسلیت به بازماندگان گفت: همه افراد وظیفه دارند تا در رفع مشکلات به کمک هموطنان آمده و از آلام آنان بکاهند.

امام جمعه موقت شهرستان ورامین افزود: سیل فیروزکوه با وجود خسارات و آلامی که به مردم این دیار وارد کرد ولی نشان داد که همه مردم در رفع مشکلات با یکدیگر و دولت همراه و همدل هستند.

وی تصریح کرد: مردم استان تهران به ویژه ورامینی‌ها در یاری و امدادرسانی به سیل زده‌ها خوش درخشیدند و ضمن تقدیر از استاندار تهران، فرماندار، شهردار، اعضا شورای شهر، موکب ها و گروه‌های جهادی ورامین در امدادرسانی به سیل زدگان،

همه باید به وظیفه دینی، ملی و انقلابی خود در یاری رساندن به هموطنان در شرایط سخت عمل کنند.

محمودی با اشاره  به فرارسیدن ۱۲ مرداد سالروز تأسیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گفت: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی یکی از کهن‌ترین نهادهای انقلابی که با لحظه‌شناسی و اقدام به موقع توانسته زمینه‌ساز حضور مردم در صحنه‌های مختلف باشد و  با برگزاری بزرگداشت ایام الله، فتنه‌های دشمنان در عرصه‌های مختلف را خنثی کند.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استاان تهران گفت: امروز اکثر مردم در فضای مجازی به صورت گروهی و فردی فعال هستند و این رسالت همه را در فضای مجازی و رسانه‌ای برای حفظ سلامت آن و استفاده صحیح و کاربردی از این فضا بیشتر کرده است.

وی همچنین به روز ۱۱ محرم که به روز تجلیل از اسرا و مفقودان و بزرگداشت شهدای مدافع حرم نامگذاری شده اشاره کرد و افزود: شهدا، اسرا و مفقودین ثابت کردند، بر پیمان خویش ثابت قدم ایستاده اند و شهدای مدافع حرم نیز با دفاع جانانه از حرم اهل بیت درس جانانه به استکبار جهانی دادند.

منبع: ایرنا
شناسه خبر: 536533